DataHOUSE


DataHouse eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermek amacı ile kurulmus bir teknoloji firmasıdır. DataHouse, profesyonel eğitmen ve danışman kadrosuyla hem kurumsal hem de bireysel eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Vizyonu, hızla gelişen bilgi teknolojileri sektöründe sürekli artan uzman açığını kapatarak Türkiye’nin bir numaralı bilgi kaynağı olmaktır. Datahouse, Bilgi teknolojileri sektöründe Bireysel ve Kurumsal eğitimler vermektedir.

Eğitimlerinde salt teorik bilgiler değil, gerçek hayattan edinilmiş deneyimler de kullanan DataHouse kaliteli eğitim anlayışını benimseyerek yoluna devam etmektedir.

Datahouse
Kurumsal Gelişim Eğitimleri

Firmaların ihtiyaçları analiz edilerek oluşturulan eğitim programıyla, konusunda uzman ve sertifikali eğitmenlerin verdiği eğitimler, kurumların is süreçlerini hızlandırmak; maliyetlerin azaltılması ve rekabet gücünün arttırılmasını sağlamaktadır..

Bireysel Gelişim Eğitimleri

Datahouse Bilişim Akademisi, Microsoft Certified Systems Expert, Microsoft Certified Solution Developer, Microsoft Certified Trainer sertifikalarına sahip eğitmenleriyle bireylerin dünya çapında uzmanlar olmasını sağlayarak kariyer gelişimlerine büyük destek olmaktadır.

Uzmanlık Eğitimleri

Meslek olarak Bilişim Sektöründe yer almak isteyen kişilerin katılımına açık olan bu eğitimlerin amacı, bilgisayarı temel seviyede kullanan kişileri uluslararası standartlarda uzman seviyesine ulaştırmaktadır. T.C. M.E.B Özel 2002 Bilgisayar Kursu olarak M.E.B onaylı sertifika da verebilmektedir.